doğa · etknlik · tema

>Tema Vakfı Erozyonla Mücadele Haftası

>
Tema Vakfı Erezyonla Mücadele Haftası (16-22 Kasım) kapsamında ‘Toprak Kaybetmek Hayat Kaybetmektir’ sloganıyla ülke genelinde etkinlikler düzenliyor.
‘TEMA Vakfı Erezyonla Mücadele Haftası 2009 yılı etkinlikleri 16-22 Kasım 2009 tarihleri arasında “Toprak” ana teması “Toprak Kaybetmek Hayat Kaybetmektir” sloganı, Toprak Yasası’nın tüm maddelerinin uygulanması ve ovaların tarımsal SİT alanı olması mesajları ile gerçekleştirilecek. Hafta süresince Kütahya, Ankara, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Isparta illeri başta olmak üzere Türkiye genelinde 370.000’i aşkın TEMA Gönüllüsü tarafından Toprağa Saygı Yürüyüşleri, Konferanslar, Paneller vb etkinlikler düzenlenerek, toprağın hayatta kalmamız için ne kadar önemli bir doğal varlık olduğunun altı çizilecek, erozyon ve çölleşme ile mücadelenin önemine vurgu yapılacak.

Erozyonla Mücadele Haftası Etkinlikleri 16 Kasım 2009 tarihinde Kütahya’da yapılacak Toprağa Saygı Yürüyüşü ile başlayacak, 17 Kasım 2009 tarihinde İzmir ve Ankara’da yapılacak yürüyüşlerle devam edecek. Ankara’da Anıtkabir’de sonlanacak Toprağa Saygı Yürüyüşü’nde TEMA Gönüllüleri Ulu Önder Atatürk’ün ebedi istiratgahını ziyaret ederek, çelenk bırakacaklar….’ Kampanya hakkında yazının devamı için TIKLAYIN

Etkinlik Takvimi için TIKLAYIN

Tema’nın gönüllüsü olmak ve için TIKLAYIN

Üye formu doldurmak ve e-bülten almak için TIKLAYIN

Reklamlar

>Tema Vakfı Erozyonla Mücadele Haftası” için 2 yorum

  1. >sevqili hatunlar bn tema vakfı üyesiyim..ve bu vakfın başkanıyım..=)öğrencilere örnek oluyorum onlar bile 5 tl vererek 1 ağaç dikebiliyorlarsaa siz nasıl dikeemeyesiniz üyelik 5 tl dir detaylı bilgi http://www.tema.org dadırr.. hepinizi bekliyoruz…sizlernde 1 ağacı olsun istemezmisiniz?? ayrıca çocuklar için yavru tema var bunların özel kıyafetleri ve etkinlikleri varr..çocukları çok oyalayıcı ve eğlenceli bir etkinliktir şiddetle tavsiye ediyorum ülkemiz çöl olmasın…!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s