blockboard · design · DIY · gift · iplik · iğne · needle · pano · romantic · saw · tasarım

>Romantik Bir Hediye Fikri DIY

>

Harika bir mesaj şekli değil mi hatunlar:) Bence yapımıda oldukça basit. Mesağınız bırakmak istediğiniz kumaşı -dikdörtgen olacak şekilde- kesip kenarlarından düzgünce kıvırın ve dikin. Elde dikerseniz ve kumaşınızın kalınlığıda uygunsa gizli dikiş tekniği ile dikişinizi gizleyebilir yada panonuzun daha düzgün durmasını istiyorsanız –son işlem olarak- bir mukavvanın üzerine koyup kenarlarını kıvırıp yapıştırabilirsiniz.
Kumaşın üzerine çizgili bir kağıt ve arasına da karbon kağıdı yerleştirin. Kalın yumuşak uçlu bir kalemle, bir cetvelinde yardımını alarak çizgilerin üzerinden düzgünce geçin. Tüm bunları yaparken iğnelerle kağıtları kumaşa tutturmayı unutmayın ki kaymasın;)
Son olarak istediğiniz bir satıra el yazınızla mesajınızı yazın ve iğneleri çıkararak kağıtları kumaştan çıkarın.
Daha sonra elinize iğne ve iplik alarak kopya ettiğiniz çizgilerin üzerinden dikin.

Panonuz bitti sayılır.. Üst kısmına büyükçe bir ataş tutturursanız, çiviyi takacağınız yer de hazırlanır ve panonuz biter:)

Here is a romantic mesage board. The picture is so clear to understand that how it was created. You can take some help from striated paper to copy your design to fabric. After then copy a normal notebook paper by carbon paper, use needle and colorful yarn to sew on the lines:) You can glue the fabric to the cardboard and add a huge paper clip to hang up easly:)Hadi bakalım şimdiden kolay gelsin:)

Kaynak için tıklayın (click)

Reklamlar

>Romantik Bir Hediye Fikri DIY” için 9 yorum

  1. >Mughettocum, eminim sende yapsan süper olur:)Belkide takıların için hoş bir fikir olur;)tatlı cadı, bende süper buldum, ne yaratıcı hatunlar var dimi:)cecilia, rica ederim canım:)Hediye, asıl beğenip yorumladığın için ben teşekkür ederim canım:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s